Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap megyek strandra és (? )

Holnap megyek strandra és (? )

Figyelt kérdés
... nem nagyon érzem jól magam, mert kicsit ducinak tartom magam és félek, hogy nem fogom magam jól érezni... más duci lányok is feszengenek vagy már megszokták? :c

2014. júl. 1. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

senkise foglalkozik azzal hogy milyen az alakod. érezd jól magad, szoktak lenni olyanok akik elég nagy darabok és bikinit hordanak


őket se zavarják, ne zavarjon téged se

érezd jól magad, e miatt ne legyen az hogy nem strandolsz

2014. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
attól, hogy ducinak érzed magad nem biztos hogy, duci is vagy .. nyugodtan kimehetsz a strandra bikiniben .... nem fognak meg nézni ha meg igen nem kell oda figyelni ......hány kg vagy és hány cm ?
2014. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig feszengtem, amikor duci voltam..mások amúgy tényleg nem foglalkoznak veled, hacsak nem vagy nagyon extrém módon kövér. Mondjuk én hiába tudtam, hogy mást nem érdekel, akkor is zavart:D
2014. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Engem is zavar, mondjuk, én az is vagyok :(

Viszont! Mikor 225-30 kilóval könnyebb voltam, akkor is így voltam :D Nyugodtan menj, és érezd jól magad! :) Max, ha nagyon zavar, akkor vegyél strandruhát, vagy ne bikinit, hanem tankinit. Én is azt hordok, mert rosszul vagyok az egyrészestől..

2014. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!