Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a Balatonnál a...

Szerintetek a Balatonnál a fizetős strandon ellophatnak egy márkás, jó papucsot?

Figyelt kérdés
Csak érdekel a véleményetek, hogy szerintetek egy jól kinéző Tommy Hilfiger papucsot ellopnának a fizetős strandon a vízbe vezető lépcső mellől? Mert nagyon szeretem és elvinném a nyaralásra, de félek hogy valakinek megtetszene. Vagy szerintetek nem lenne senkinek gusztusa más papucsát elvinni (lábgomba, körömgomba, izzadtság stb. miatt) ?

2014. jún. 30. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a sok-sok papucs kozul pont a tiedet szemeli ki valaki es lopja el. Penztarca, ora lopasok gyakoriak, de a lepcso mellol szonte biztos, hogy nem lopjak el. De ha felted inkabb vegyel/vigyel valami 1-2 ezer forintosat.Jo nyaralast!


u.i. bocsi a szovegert, mobilrol vagyok

2014. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek.
2014. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárhol bármit ellophatnak amit otthagy valaki őrizetlenül. Nekem az 1200 ft-os papucsomat is ellopták meg egy ócska kopott hajcsatomat... nem hinném hogy azt nézik mennyibe kerül.
2014. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

12 évig a balatonparton laktam, soha semmimet nem lopták el. (najó, egyszer az egyik homokozó lapátomnak lába nőtt)

De kedves kérdező, egy szabadstrandon is ugyanannyi tolvaj lehet, mint egy fizetősön.

Vigyázni kell a holmiaidra, és akkor nem lopják el. Egyszer-kétszer oda pillantassz, aztán kész. Emiatt ne feszengj, mert az egész nyaralást tönkre teheti.

2014. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!