Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen cipőt szeretnék venni,...

Ilyen cipőt szeretnék venni, mert nagyon nagyon megtetszett! Az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy Magyarországon lehet-e ilyet kapni? És szerintetek milyen? 16/F :D

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 4. 22:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
mit köszi???:O
2010. jan. 5. 16:19
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet ilyet kapni magyaro.-n..:( de a cipők 99% fent van a converse oldalán és mivel mondtad hogy nem találtad igy sztem nem lehet nálunk kapni .
2010. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szerintem tök jó..

én mint lány tuti nem venném fel..

de a converse. tök jó :]

jaés.. aki keres az talál ;)

2010. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

1) kérdezd meg egy boltban, ott előre tudják, milyen cipők lesznek az adott/következő szezonban.

2) ha itthon nem árulják, keresgélj a neten, sok külföldi webshop szállít magyarországra. (vagy ha van rá lehetőséged, próbálkozz bécsben. converse cipőkből - mint bármi másból - sokkal nagyobb ott a választék.)

2010. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a cipő az álmom csak egy baj van...

...Ilyet sehol az ég világon nem találsz már! Minden elkakodták! Se eBay, se Vatera, se sehol! Az egész világot fölfordítottam és semmi :S

2010. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 fiibsz válasza:

ooo.énis.beleszerettem..

amugy.ez.komoly.h.eladták.az.összest.??

mert.megyek.angliába.és.abba.voltam.h.ott.biztos.van..

nah.mindeggy.valahonnan.kell.egyet.szereznem..xĐ


16/l

2010. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!