Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek alkalmassági...

Mibe menjek alkalmassági vizsgára? (csecsemő-és kisgyermeknevelő szak)

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire kell kiöltözni,egy elbeszélgetés lesz egyébként. Szoknyába kényelmetlenül érzem magam,azt nem szeretnék,ráadásul nincs is olyan amit szívesen felvennék. Most 30.-ám lesz,és valószínűleg meleg lesz.

Ja, szerintetek leengedett hajjal menjek,vagy csináljak hajfánkkal egy kontyot ?

Én nem vagyok az a konzervatívan öltözködő típus,de most valami olyasmi hatás kéne :)


2014. jún. 19. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a szoknyát, akkor nadrágot is felvehetsz egy egyszerű fehér blúzzal. Nem tudom, hogy mennyire messzire kell utaznod, de vihetsz magaddal kényelmes váltóruhát is. A hajad szerintem nyugodtan hagyhatod leengedve is.
2014. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincsen ráírva a behívóra, hogy mit várnak? Én osztatlan tanári alkalmasságira mentem, nekem "hétköznapi, kényelmes öltözet" kellett, felvettem egy sötétebb farmert, egy szép blúzt, meg egy kisebb sarkú, elegáns cipőt, és nagyon kilógtam benne, mert volt, aki papucsban és kockás rövidnadrágban sétált be. Nekem úgy hatott, hogy őket szimpatikusabbnak is érezték, mint engem, aki megpróbáltam megadni a tiszteletet :D Fura.
2014. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kitaláltam,egy muszlin anyagú felsőbe fogok menni,de mivel átlátszó,ezért veszek alá egy toppot is. Viszont a nadrággal bajban vagyok. Hosszú nadrágba félek megsülök,rövidbe meg nem merek menni,félek ,hogy "illetleség" lenne. Szerintetek ?

Amúgy,nem írták,hogy milyen ruhába kell menni,szóval nagyon bizonytalan vagyok.

2014. jún. 20. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Viszel váltóruhát, akkor nem fogsz belesülni.
2014. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképp hosszút vennék a helyedben. Esetleg valami vékonyabb szövetnadrág?
2014. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig szoknya
2018. szept. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!