Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék érettebben öltözködn...

Szeretnék érettebben öltözködni. Miket hord egy igazi nő?

Figyelt kérdés

Már lassan 30 éves vagyok, de általában csak rövid nadrág és póló van rajtam. Nem nagyon jártam sehová, mert itthon voltam gyesen a kicsivel. De szeptemberben már oviba megy, én meg dolgozni. Addigra jó lenne kialakítani egy "érettebb", nőnek való stílust.

Kis városban élünk, nagyon kis városban, falu inkább csak városnak csúfolják. :) Szóval itt nincs ruházati üzlet, csak 2 élelmiszer bolt és 2 százas bolt. Mindenki lazán öltözködik, mert itt nem kell kiöltözni, így a környék beliek stílusát sem tudom ellesni.

Barátnőm a közeli nagyvárosban lakik, őt meg fogom kérni jöjjön el velem. De addig is jó lenne tudni merre is induljak, miket vegyek. Szoknyákat, gondolom, blúzokat gondolom. Cipő az érdekes lesz, mert én nem tudok magassarkúban járni és nyitott orrút sem szeretek hordani. Nagyon csúnyák a lábkörmeim és olyan picik, hogy még festeni sem tudom.

Remélem le tudok fogyni, most így nézek ki és szeptemberig egy 10-est szeretnék ledobni. [link]


2014. jún. 10. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az egybe részes ruhák nagyon csinosak, nőiesek és kényelmesek is. Olyan sok fajta fazon és minta van, hogy biztosan fogsz olyat találni, ami jól áll és jól érzed magad benne.

Szoknya is jó ötlet, nem muszáj blúzzal, lehet egy egyszerűbb felsővel is hordani.

Én a blézereket nagyon szeretem, szoknyához, nadrághoz, ruhához, de farmerhez is jó. Nagyon feldob egy lazább szerelést is.

Nadrág, farmer blúzzal.

Nem muszáj magassarkút hordani. Vannak nagyon szép balerinák vagy kisebb sarkú cipők, de egy nem túl magas éktalpú és kényelmes lehet.

2014. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre mit lehet írni? :) Hajrá!


Az alkatodnak megfelelő ruhákat válassz! Ha fogyni akarsz, akkor ne vásárolj be! Főleg ne kisebb darabokból, mert nem tudhatod, hogy pontosan hogy fogsz fogyni.

Mondjuk akit linkeltél pont csinos, egyáltalán nem a "súlyának megfelelően fest", hanem jobban.


Egyébként egy póló, rövid nadrág kombó is lehet nőies és "érett", ha megfelelő darabokat választasz és megfelelő kiegészítőkkel kombinálod.


Pl.: nem feliratos bő póló strandpapuccsal, hanem vászon rövidnadrág övvel, egyszínű vagy szolid mintás (pl.: csíkos) pólóval, szandállal.

2014. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4-5 centis cipőben simán lehet még járni és sokkal csinosabb mint a lapos. Blúz, szoknya, én nagyon tudom ajánlani a tunikákat (nem azt ami most divatos) ilyesmit [link] [link] (hasonló alakom van egyébként), szoknyából térdig érő, nekem az A vonalú jobban tetszik, de a ceruza is jó. Ha teljesen új ruhatárat kell venned, akkor legyél óvatos a színekkel, mintákkal, először alapdarabokat vegyél semleges színekben hogy ne járj úgy hogy egy-egy darabot semmivel nem tudsz felvenni. Figyelj hogy a melltartó mérete stimmeljen, az nagyon meghatározza az összképet.
2014. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!