Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz 14 éves...

Szerintetek gáz 14 éves lánynak a fürdőgatyás bikini?

Figyelt kérdés

Szeretnék idén olyan biknit venni, amihez nem bugyi van, hanem fürdőgatya. Még soha nem volt olyan fürdőruhám, de abban jobban érezném magam.

Ilyesmikre gondoltam:

[link]

[link]

Ti mit gondoltok?



2014. jún. 8. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jol nez ki. En is olyat szeretnek
2014. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. A legfontosabb az, hogy te jól érezd magad benne. :)
2014. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz! Miről beszélsz? :D

Én pl. csak ilyet vagyok hajlandó felvenni, pedig 10 évvel idősebb vagyok Nálad.

2014. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ez szerintem baromi gagyi

[link]

Ez jobb

[link]

De én am azt hittem, olyanra gondolsz, hogy rendes rövidgatya, csak fürdőruha anyagából, mert ezek am rövidebbek; nekem egyszer kb ennyi idős koromban volt ilyen, és azt imádtam. Végülis, ebből a cuccból, amit linkeltél, az a 2. nem rossz, de am nekem egy kicsit fura hatása van, de lehet azért, mert kicsi a modellre, akin fotózták, és ezért egy kicsit feszül; lehet, hogy máson jobban állna pont ue.

2014. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Ja és gáznak nem gáz, majd max egyedi leszel, jó az!!:)
2014. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez alul lehet hogy többet takar, de fölül meg semmit, nekem túl alacsonyra van szabva. Nem gáz amúgy, teljesen jó, de annyira nem különbözik egy sima bikinitől hogy megérjen egy kérdést :).
2014. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Miért lenne gáz? Nekem 12 évesen már az volt az úszáshoz, de strandra bikinim volt. Am még mindig így van!16/L
2014. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz:)

Mondjuk ez se feltétlen előnyösebb sajna, mint a sima bikini..régebben, amikor sok plusz kg volt rajtam, én is ilyet hordtam, mondván, hogy ez majd takarja a kényes részeket, de valahogy még előnytelenebb volt, mint a sima bikini:s

2014. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!