Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol van jó és...

Budapesten hol van jó és olcsó ruhabolt vagy turkáló?

Figyelt kérdés
Olyan bolt érdekelne, ahol nagy a választék és olyan áron van körülbelül vagy olcsóbb, mint a Háda azaz 500-3000 ft/db és viszonylag könnyen megközelíthető valamelyik metróval esetleg.
2014. jún. 6. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A Nyugati pályaudvar felől elindulsz az Oktogon felé a Szent István körúton,a 4-6-ossal párhuzamosan,a Westend felőli oldalon. Kb 300 m-re a palyaudvartól van egy elég jó ilyen bolt,gyakran vasarolok ott.

Nem tudom a nevét

2014. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Invázióban most leértékelések vannak, Blahán van egy meg ha minden igaz a Feriek terénél is (rengeteg busz áll meg ott, visszafelé kell sétálni az Astoria felé). Menj még kilós turiba, Nagyvárad térit (3as metró) meg a Nagy Lajos király útit (Bosnyák tér környéke) szeretem nagyon, az utóbbi hatalmas és nagy a választék. :)
2014. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyvárad téri kilós Hádában voltam végül szombaton és nagyon sok szép ruhát vettem, plusz egy táskát is és nagyon jó áron :) Máskor is be fogok oda menni, ha lesz egy kis időm, mert a Népligethez közel is van :) Köszönöm a tippet :)
2014. jún. 11. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!