Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti csak akkor vesztek...

Lányok! Ti csak akkor vesztek fel rövid nacit és szoknyát, amikor teljesen tükörsima a lábatok?

Figyelt kérdés
Eddig én is így csináltam. De vasárnap epiláltam utoljára, és kicsit már elkezdett nőni a szőr a lábaimon (Ennyit az 1 hétig tartó simaságról). Ha közelről megnézi valaki, csak akkor látszik. Vegyek alá inkább harisnyát, vagy maradjak a hosszú gatyánál?
2014. jún. 6. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem szoktam szigorú lenni. Mindennap uszodába járok, de heti egyszer tudok csak epilálni hétvégén.

De szerencsére ennyi idő alatt csak olyan szőr nő, amit az vesz észre, aki közelről vizsgálgatja a lábamat. Ezt meg ne tegye senki. :D

2014. jún. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én borotválom, kb hetente egyszer, talán ritkábban is. Pont akkor szoktam borotválni amikor már úgy ítélem hogy nem mehetnék ki rövidnadrágban, nálam ez kb ennyi idő.
2014. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Epilálni szoktam ha elkezd kinőni a szőr, így nem vagyok szőrös kb soha. Epilátorral nem leszel hetekig szőrtelen, 3-4 naponta le kell szedni a kinövő szálakat.

De közelről meg úgysem nézegetik a lábadat...

2014. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Akkor szoktam, ha meleg van :D

Harisnyát nehogy vegyél! főleg ne testszínűt.

2014. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok ennyire szigorú magamhoz :)
2014. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem, nekem eleve nem erős a szőrzetem, meg a lábam is lebarnult, szal így pláne nem látszik. de 4 naponta borotválom
2014. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Szőrtelenítéstől függetlenül, nincs az az Isten, akiért én ilyen dögmelegben harisnyában vagy hosszú gatyában flangálnék. Úgysem kukkolja senki a milliméteres szőrszálakat. Ki hajolna a lábadhoz, most úgy őszintén, a pasidon kívül (már ha van)? A pasid meg nyilván tisztában van azzal, hogy ember vagy, időhiánnyal, hőérzettel és szőrzettel.
2014. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 6. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szinte sosem tükörsima.Nagyon erős szőr van a lábamon,ha frissen van borotválva is látszik a sok fekete pont,mégis hordok rövidet.
2014. jún. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!