Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ilyenkor már rövidnadrágot...

Gáz ilyenkor már rövidnadrágot hordani?

Figyelt kérdés
Egy csomó emberen látok még hosszúnadrágot, viszont én nem fázom rövidben. Még nincs 30 fok, az igaz...

2014. jún. 4. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Kettő? Hogy megragadtál a gáz, nem gáz szinten.
2014. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nem szeretem, ha megbámulnak és beszólnak az öltözködésem miatt.
2014. jún. 4. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont igazi birka vagy, és nézd, hogy a többiek mit vesznek fel és aszerint öltözz te is.
2014. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem fázol tök mindegy mit hordasz.
2014. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha látnád az acélbetétesemet és a zenekaros pólóimat, lehet nem ezt mondanád :)

Csak mikor piros volt a hajam, azért bámultak, mikor acélbetétesben jártam, akkor azért...

2014. jún. 4. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sokszor hordtam acélbetétes bakancsot. Személy szerint imádtam, ha megbámultak. Ebből tudtam, hogy nem vagyok tömeglány. :)
2014. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nyár közepén a 40 fokban is hosszú nadrágban jártam.. ki nem szrja le mit gondolnak az emberek....
2014. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél más :D Nekem még hideg van a rövid nadrághoz (szoknyát hordok azért, mert az mégse nadrág), de a párom 20 foktól rövid nadrágot hord :D

Ha meleged van hosszúban, akkor hordj rövidet. Megértem, hogy nem szereted ha beszólnak, de egy rövid nadrágért szerintem nem fognak :)

2014. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát de akkor meg nem szoktad meg hogy bámulnak? Mit foglalkozol vele? Én ma flipflopban bringáztam, kutyát nem érdekelte.
2014. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!