Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a sapka melegek...

Szerintetek ez a sapka melegeknek való?

Figyelt kérdés

Ismerőseim azt mondják hogy ez a sapka melegeknek való mert leopárd mintás. Szerintem meg nagyon is vagány sapka. Jó lenne ha minél többen megírnátok a véleményeteket róla mert ezt szeretném venni egyik havernak születésnapjára de elbizonytalanodtam.

[link]


2014. jún. 2. 02:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ez a kérdés rossz helyre ment!
2014. jún. 2. 02:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még sose láttam leopárd mintás ruhát, kiegészítőt férfin. Inkább a nők szeretik és közülük is sokan kifejezetten nem szeretik.

Inkább valami olyat vennék ajándékba, ami biztosan tetszene neki. Ha a többi ismerősödnek nem tetszik, akkor lehet, hogy a haverodnak sem fog.

2014. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne, igazán díjazom az ilyen sapkákat, de ettől eltekintve nem tudom elképzelni a leopárd minta miatt egy fiún. lányokon/nőkön is taszít ez a minta.

én a helyedben nem venném meg, ha ennyire bizonytalan vagy abban, hogy tetszene-e a barátodnak, vagy sem. esetleg puhatolózz nála, hogy ő mit gondol az állatmintás cuccokról, mert pl:. múltkor láttál egy csaj ilyen felsőben és neked tetszik, ő meg erről mit gondol. vagy ha van közös ismerősötök akkor meg lehetne őt kérni arra, hogy mutassa meg ezt a sapkát a "havernak", hogy mi a véleménye róla. most csak írtam két egyszerű példát, nem feltétlen kell megfogadni, de mielőtt más ajándék után néznél meg lehetne ezeket próbálni.

2014. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg buzzziiss
2014. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem bu*zis szerintem, de szörnyen ronda.
2014. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ilyen mai swag yolo páwa divatba simán bele fér.
2014. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 just a rocker válasza:

én elfogadnám

kivéve h meleg vagyok ><

2014. jún. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!