Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen topokat...

Hol lehet ilyen topokat venni? Egyáltalán divat lesz ez idén nyáron? L/20

Figyelt kérdés

Facebookon láttam sok ilyen kis topot ami nekem nagyon tetszik, meg vékony vagyok úgyhogy szerintem jól is állna, de még nem láttam senkin ilyet élőbe. Nyáron pedig szivesen hordanék ilyet, csak nagyon kihivó vagy nem?

És ez csak magasitott derekú szoknyával vagy nadrággal mutat jól igaz? Ilyesmikre gondolok:

[link]



2014. máj. 31. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg divat de ehhez nagyon vékonynak kell lenni és azért valljuk be kicsit közönséges.
2014. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi ! :) Hát igen tényleg közönséges :S De sima pólóba is láttam már ilyen rövidebbet az azért jobb, nem?
2014. máj. 31. 11:52
 3/10 anonim ***** válasza:

SZÓVAL

én láttam rövidebb pólókat h&m-ben, Reservedben, Bershkában, Zarában, Mangoban, ott nézz körül. ja és ez most nagyon divatos lesz, de mindenképpen hosszított derekű (kb köldökig, az jó ha annál is feljebb érő) nadrággal, shorttal vagy szoknyával vedd fel! és ne csőszoknyával, mert az is közönséges hatást kell. és mindenki le fog r****cozni, ha csípőnadrággal hordod és kilóg a fél felsőtested, erre készülj:D

2014. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Tally weijlben még megnézném!
2014. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Ja és amúgy se azt kéne egyből írni, hogy tanulj meg linkelni, hanem normálisan is lehetne mondani.. Mennyi bunkó ember van itt te jó isten.
2014. máj. 31. 12:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne essünk már egymás torkának, nekem egyszer jó a link, egyszer nem. De itt van rendesen, tessék:

[link]


A kérdésre válaszolva igen, divatos lesz. A Tally Weiljben pl. beleszerettem az egyikbe, de még nem tartok ott, hogy be merném vállalni :) Én is egy magasított derekú farival vagy svzoknyával javasolnám, hogy csak ki-ki villanjon a hasad, valamint rávennék egy lenge vászon vagy farmeringet, ha nem tűz a nap. Szerintem csípőnadrággal borzasztóan nézne ki egyébként, de nem szabály.

2014. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :)
2014. máj. 31. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem jó a link. Látom újra visszajön a haspóló a divatba :D

Csak akkor húzd fel, ha nagyon vékony vagy, és semmilyen csípő/derék felesleged nincs.

2014. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szeritnem ezeket a felsőket úgy találták ki, hogy szoknyával és övvel viseljük... szerintem. :D
2014. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jók. Olyan Katy Perrys. :) Ha esetleg nem félsz a netes vásárlástól, nézd meg ebay-en biztos nagyon jó áron találsz ilyeneket.
2014. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!