Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyedi pólót szeretnék csinált...

Egyedi pólót szeretnék csináltatni. Hol lehet?

Figyelt kérdés

Nem akarok rá 5000 ft-ot kiadni. Eddig csak olyan helyeket találtam, ahol annyiba kerültek. Tudtok olyan helyet, ahol van olcsóbban is? Lehet online is, de jobban örülnék, ha oda tudnék menni. (Budapesten)

Köszi


2009. dec. 30. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát,én tuti nagyon béna vagyok, de nem tudom, hogy kell tovább lépni az oldalon. :S
2009. dec. 30. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Az oldal bal oldalán van 3 négyzet,és arra kattintasz,hogy egyedi pólók,ha kijött az oldal,akkor fönt oda kattintasz hogy rendelés.Itt le van írva a rendelés menete,és ha lejjebb görgetsz,akkor ott van az hogy "meg tudod nézni az általunk forgalmazott termékeket" ,itt kiválaszthatod a méretet

:)

2009. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok: itt is vannak, itt láthatod is hogy miylen lesz.


[link]

2009. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem muszáj boltba menni ahhoz, hogy egyedi pólód legyen, otthon is tudsz olyat készíteni. Például fogsz egy sima kék pólót és varrsz rá egy olyan jelet flitterekből amilyet csak akarsz vagy varrhatsz rá csipkéket vagy bármit tetszésed szerint. Neten is ha beírsz dolgokat kidobhat neked ötleteket, hogy hogyan alakíthatod át a ruhád. Szóval sok sikert!
2009. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nagyon béna vagyok! :) Már a rajz és technikaórákon is gondjaim voltak... :S A tanár csak megnézte a rajzomat, bólintott egyet és tovább ment :D

De azért köszi az ötletet!


És Nektek is köszönöm! Sikerült megtalálni! :)

2009. dec. 30. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!