Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek ezek az aszimetrikus...

Tetszenek ezek az aszimetrikus tunikák/ ruhák?

Figyelt kérdés

Hódi Pamela- féle tunikákra, ruhákra gondolok, nem pont My77re, csak a fazon, amely kapható a piacoktól kezdve a felkapott márkákig mint pl. Amnesia, My77.

Van ami elöl rövid hátul hosszabb vagy középen rövidebb és kétoldalt hosszabb...


Ti szeretitek, nektek van? Mivel hordjátok? (Cipőfajta, leggings?)


2014. máj. 18. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem csinos, nem nőies, szinte senkinek nem áll jól, úgy néz ki mint egy kinyúlt hálóing. Én akkor se venném fel ha fizetnének érte.
2014. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én nagyon szerettem, de már mindenki ezt hordja és mivel már a kínaik is ezekkel vannak tele, olyan tömegcucc lett :(

Amikor én elkezdtem hordani még csak a drágább márkák gyártották.

2014. máj. 18. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem az tetszik ami elöl rövidebb hátul hosszabb.. de igen, tömegcucc :/
2014. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszettek mielőtt bejöttek volna a divatba. Most hogy mindenki olyat hord fel nem venném. Majd ha szépen leülepszik ez a mánia
2014. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teccik
2014. máj. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A fazonnal nincs probléma de a kivitelezés borzalmas...Konkrétan visszahozták azt ami 2006-7ben volt divat,de akkor is ugyanígy a tömeg által terjesztett.Ezekkel a szintetikus anyagokkal meg rányomott számokkal rettenet olcsó hatásúak és a gyártásuk is igazából olcsó.


Csak mert az Amnesia szpozorálta az Édes Életet,való világot és még sorolhatnám, azért nem ez a divat.Ez a cégeknek jó,mert terjed a termék,ha felveszi valaki a médiában akkor az már biztos jó.Ez az üzletpolitikájuk.


Ha ennyire keresed a stílusod,divatmagazinokból inspirálódhatsz ,de akkor is célszerűbb a nevesebb divatmagazinokból,amelyek nem a tucat divatot táplálják.

2014. máj. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szörnyűű, mintha egy kinyúlt felső lenne, és annyit látok belőle! De nekem alapból nem tetszik semmilyen asszimetrikus ruha.
2014. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Ezek igazából férfiaknak jobban állnak.
2014. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik.
2014. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha jól áll és nem az az igénytelen filléres hatást keltő kínai fajta, akkor jó. De sajnos felveszik 100 kilós nők, ráadásul lerí róla, hogy milyen boltban vette, sz@r anyaga van. De ha minőségi és jól is áll, ne érdekel hányan hordják: ha 100-ból legalább neked jól áll, viseld büszkén. :) én nem hordanám, mert nekem nem állna jól. :(
2014. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!