Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Szombathelyen...

Hol lehet Szombathelyen kisméretű (AA) melltartót venni?

Figyelt kérdés

Az A-s kosár is nagy, összementek a melleim.

Bármilyen fazon érdekel, csak ne legyen gyerekes! 27 vagyok.



2014. máj. 17. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél eggyel kisebbet, pl 80AA helyett 75A-sat (ennek a két méretnek a kosara ugyanakkora), és tegyél bele egy toldót [link]
2014. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az európai AA méret ugyanakkora mint az A méret. Nekem több helyen is ezt mondták, és ahol találtam AA-t ott tényleg igaz is volt ez sajnos.

Nekem is ilyen kicsi kéne, de nem igazán van, csak gyerekmelltartóból esetleg, ami gyerekes... én hordok inkább topot.

2014. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


1. válaszoló! Sajnos 70A-s melltartóim vannak, kisebb körméretet (65) csak gyerekosztályon láttam, és az szűk is lenne.

2. válaszoló! Sportmelltartószerűre gondolsz?


Egyébként A-st szoktam venni, csak sajnos eláll a kosárrész, és ez zavaró, főleg egy bővebb fazonú felső alatt.

2014. máj. 18. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!