Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire fontos számotokra,...

Mennyire fontos számotokra, hogy a hétköznapokban is elegánsak legyetek?

Figyelt kérdés
Hétköznapokon a sportosabb stílust vagy az elegánsabbat preferáljátok?

2014. máj. 15. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem annyira sportosan, inkább egyszerűen csak hétköznapian öltözködök hétköznap :). Farmer + póló/pulcsi.
2014. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy elegáns legyek, nem fontos, inkább a csinosat mondanám..szeretek szoknyában járni és csinosan felöltözni, bár vannak néha "nadrágos napjaim" is. :D viszont ezt nem nevezném azért elegánsnak, mert nem fekete-fehér + blézer.
2014. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elegáns az nekem sem szempont. Az nem valami hétköznapi...

Legtöbbször csinosan öltözködöm. Csak ritkán öltözök sportosan,ha olyan mosott rongy hangulatom van,mert akkor nem érezném jól magam csinosan.

Illetve,most jut eszembe, ilyen rockosabb, vagányabb ruhákat is szeretem. Bár legtöbször ez nem làtszik rajtam.

23l

2014. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább az elegánsat, magamon is, és férfiakon is azt preferálom.

Bár szoknyát nem hordok, magassarkút is ritkán, mert nem bírom benne sokáig, amit sajnálok is, mert szívesen hordanám. De ettől függetlenül is lehet egy nő elegáns szerintem.

2014. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!