Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek érdemes fehér...

Szerintetek érdemes fehér színű cipőt venni?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy cipőt,nem túl drága,de sok fehér alapú és azon vannak minták. Milyen hamar koszolódik.Anyum azt mondta ,hogy gondoljam át,mert szép fehér többet biztosan nem lesz.Van esetleg valami,amivel lehet tisztítani?Egyáltalán megéri?

2014. máj. 14. 18:08
 1/6 anonim válasza:
Vedd meg nyugodtan, csak figyelj oda rá jobban, maximum esős időben nem hordod... bármilyen színűt veszel bekoszolódik :D Én a Converse fehér cipőm Vanish szappannal tisztítom :)
2014. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi:)
2014. máj. 14. 19:51
 3/6 A kérdező kommentje:
De nekem fontos lenne,hogy hogyha kell esőbe is fel tudjam venni.
2014. máj. 14. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:

...Akkor ne vegyél fehér cipőt.

Ha nonstop hordani akarod, akkor akárhogy vigyázol rá, hamar bekoszolódik.

Én nem vennék fehér cipőt.

2014. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha ritkán, és olyan helyre hordod, ahol nem koszolódik könnyen. De, ha egy hétig folyamat hordod, tuti beszürkül. A fehér cipő,szőnyeg, felsők, nadrágok nem túl jók. A felső és a nadrág még oké, habár az is beszürkül, de nem olyan gyorsan, mint a cipő.
2014. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hét után már szürke lesz bármennyire is vigyázol rá és ha sokat mosod akkor meg szétmegy.
2014. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!