Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat a miniszoknya csizmával?...

Divat a miniszoknya csizmával? Ha igen, milyen csizmával?

Figyelt kérdés
Csak a hegyes orrú, tűsarkú csizmák menők? Azokban nem egyszerű közlekedni.
2007. okt. 15. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,még mindig divat a miniszoknya csizmával,de szerintem mindegy milyennel. Ha elfogadsz egy jó tanácsot,akkor olyan csizmát vegyél fel,amiben jól érzed magad és kényelmes. Nem kell a hülye divatot követni!Légy egyedi!:)

A a túsarkú csizmában én sem bírnék közlekedni!:)))

2007. okt. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyetértek, a csizma arra való hogy télen hordják, tűsarkúban meg közlekedjen a jeges úton aki tud, meg akinek van balestei biztosítása... :) Szóval szerintem egy csizma még lehet attól kecses és nőies hogy nem tűsarkú és hegyes orrú. Egy picit magasított sarkú, szép formájú csizmával, esetleg egy szép mintás harisnyával jól néz ki a miniszoknya!
2007. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
szerintem kifejezetten a lapossarkúakkal a jo a túsarkuval olyan k**érted de egy aranyos alpítottab sarkúval nagyon klassz tud lenni de semmi kép se necc harisnyával
2007. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
sztem miniszoknya tűsarkúval nagyon közönséges.....tiszta kurvás...ennyi pfffffff
2008. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egy térdig érő lapos csizma is jól néz ki hozzá
2016. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!