Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki azt állítja ocsmány a...

Aki azt állítja ocsmány a Nike air max, annak mi nem tetszik benne?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Csiricsálé, ormótlan, bumszli, olyan a talpa mint a régi világítós cipőké. Nem utcára való. Futáshoz biztos szuper lehet.
2014. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
összességében az egész csúnya. ormótlan. nem nőiés.
2014. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokakon a ronda összevissza színűeket látom, a talpa olyan mint az ovis világítós cipőké, nagy bumszli...
2014. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Óvodás koromra emlékeztet, akkor volt menő az ilyen világítós cipő. Ez ugyanolyan bénán néz ki, nem tudom elképzelni azt az élethelyzetet, hogy felvegyek egyet.
2014. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a talpa nem tetszik, olyan mint valami ortoped cipo.
2014. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Csak ismételni tudom az előzőeket. Nagyon gyerekes hatásúak ezek a modellek a színkavalkádjukkal. Emiatt nevetséges hatású egy felnőtt emberen.

Persze ha épp futóedzést végez benne valaki, akkor rendben, ott lényeg a funkcionalitás.

2014. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tartom ocsmánynak (bár nem tetszik annyira), de én nem venném fel. Igazából sportcipőnek teljesen alkalmas, ha elmész futni vagy edzőterembe. A sportcipők amúgy is általában neon színűek, szerintem ezek sem csicsásak attól, hogy még van rajtuk minta vagy valami. Viszont utcai cipőnek, mármint városba, iskolába azért nem tudom elképzelni. Tudom, hogy sokan így hordják és most elég felkapott dolog is így hordani, de nekem nem tetszik. Nem zavar máson, ha neki ez tetszik vagy ilyen a stílusa.
2014. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Az előttem írok leírták a lényeget..ormótlan, bumszli, ronda, na..nehéz így kiemelni valamit, hogy miért nem tetszik, úgy, ahogy van, rondának tartom. Sportoláshoz még elmegy, de egy rendes öltözethez borzalmas.
2014. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon rossz a színösszeállítás,bumszli,olyan ortopéd-gyógycipő kinézete van,meg a buszon egy csaj miniszoknyával vette fel..
2014. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

futó cipő ,nem? na futni elmennék benne,vagy terembe.

amugy meg hogy mi nem tetszik benne?

1-mindenkinek olyan van

2-nem utcára való


ui:Nem értem a mostani embereket,annyira nincs senkinek egy fikarcnyi egyénisége,hogy mindenki azt találja jónak vagy szépnek,amit a másik fel teker magára.. legyen az ronda vagy ocsmány,m1 mert Rihannán az volt a TVbe..

2014. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!