Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsit görbék a lábaim, de...

Kicsit görbék a lábaim, de szeretnék szoknyát hordani. Milyen szoknyával tudnám takarni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 01:36
 1/7 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy miniszoknyához felvehetnék mondjuk egy térd feletti csizmát. (nem olyan miniszoknya, mint a k*rváknak, inkább combközépig érő)
2009. dec. 27. 01:49
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


olyasmi lábam van, mint az első nőnek a képen

2009. dec. 27. 01:55
 3/7 A kérdező kommentje:
bár, ha jobban megnézem annyira nem szörnyű a helyzet, mint annál a nőnél, de hasonlít.. :D
2009. dec. 27. 01:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sokaknak ilyen a lába, nekem pl baromira x lábam van, és ahogy néztem, a térd alatti csizmák baromi előnytelenek, azok mégjobban kiemelik nekem pl, de egy lábszármelegítőt pl tökjól lehet úgy igazgatni, hogy kitöltsék azt a görbét, és ne legyen ciki. szóval szerintem nem feltétlenül a szoknyán, hanem a cipőn vagy pl a harisnya létén-nem létén (mintáján akár) van a lényeg..pl egy hosszanti csíkos harisnya nem túl szerencsés sztem.
2009. dec. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem pont ilyen a lábam. már kitapasztaltam mi a jó. olyan semmiképp se legyen, ami épp térd alá ér, mert az borzalmasan áll. tehát vagy hosszú szoknya vagy térd fölé érő. nekem még miniszoknyám is van, nagyon jól áll, nem dobja ki, hogy görbe a lábad. fogadd el, hogy ilyen, ne takargasd, csak ne vegyél fel olyat, ami kidobja.
2009. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
őő bocs h így fogok fogalmazni de sz*rd már le!!!! hidd el aki szeret téged nem azt fogja nézni!!! bátran vállald fel!!! nekem is görbék...és 1ik srác sem azt nézte eddig ..pedig nekem olyan "szépséghibám" is van amit Te vagy Ti nem is gondolnátok!!! na és olyan szoknyát,nadrágot vagy akármit vegyél fel amilyet akarsz és jól áll!!!! az a lényeg h legyen önbizalmad!!!! ;-) pussziiikkaaaaahhh
2010. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bokáig érő szoknyával vagy olyan szoknyával ami térd alatt van jó pár cm-el
2010. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!