Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alkalomhoz illő lesz az...

Alkalomhoz illő lesz az öltözékem? (Szilveszterre gondoltam ezt az öltözéket)

Figyelt kérdés
Szilveszteri bulira egy sárga szinű,vállkivágásos,csillogó feliratú tunikát vettem magamnak, ahhoz gondoltam fekete szinű legginget (Alul pici csipkék vannak rajta) És végül piros magassarkú cipellő. Fekete a hajam,be lesz göndörítve, csillogózva, hamvas barna szinű a bőröm, sötétbarna szem, 168 cm magam vagyok. Tippeket is várok hogy hogy mutatna jól eggyütt minden
2009. dec. 26. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

22:28 as vagyok:)


Ugyértem ha megtartanád a sárga felsöt akkor kellene hozzá sárgga vagy fekete cipő:) de írtad hogy a cipő egy vagyon volt, így inkább keress hozzá egy piros felsöt../ avgy amin van piros minta

2009. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik a cuccod, de tényleg ez a piros-sárga dolog nem a legjobb együtt. Ha mindenképp a piros cipődnél maradnál, akkor én fekete felsőt javasolnék, hogy egyedül a cipő legyen rajtad színes (ráadásul jó élénk, szerintem nagyon jól mutatna), vagy esetleg feltehetsz még valami piros kiegészítőt (fülbevaló/gyűrű/nyaklánc). Ha a sárga tunikánál maradsz, akkor inkább fekete/sárga/arany magassarkút javasolnék.
2009. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
nekem tecik,vegyel felhozá piros láncot fülcsit
2009. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem se nagyon megy össze a sárga felső és a piros cipő!Ha mindenképp a piros cipőnél akarsz maradni,akkor vegyél fel hozzá piros vagy fekete felsőt és ha fekete felsőt veszel fel hozzá akkor szerintem jól mutatna egy vastagabb piros öv a leggingsre és piros kiegészítők!

De az lenne a legjobb,ha küldenél egy képet a ruhákról(persze úgy,hogy rajtad vannak),nem kell benne lennie az arcodnak csak a ruháknak és úgy ha látnánk,lehet,hogy már nem is lenne olyan rossz!

De ha nem küldesz is mindegy:D

Üdv és Jó Bulizást!

2009. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat, Inkább hosszú szárú magassarkú csizma volt a nyerő ;))) És nagyon jól mutatott szerintem úgy. Jó buli volt :))) Jövőre is írok ha tanácstalan leszek :Đ Mégegyszer köszike B.U.É.K.
2010. jan. 5. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!