Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kihivo ha ezt vennem fel egy...

Kihivo ha ezt vennem fel egy talalkara?

Figyelt kérdés
Szeretnek picit csinosabb lenni egy talalkara, nem a szokasos naci folso parositas (persze nyilvan az is lehet csinos) amit felvennek: egy fekete, rovidujju pamut passzos kisruha ugy combkozepeig er, szoval, a popsim egyaltalan nem laszodik ki, es annak a peremen sincs:). Erre ravennek egy sotetkek waterfall fazonu kardigant, meg ha rosszabb ido lesz, ra fekete borkabat, nyaklan tb, meg egy bezs szinu nyari bokacsizmat :) foleg lanyok velemenye erdekelne, fiuval talalkozok , ok ugyis megmondjak ha ez gaz osszeallitas lenne .. koszonom a valasuokat, es szeretnem ha nem bunko valaszok lennenek, ezert kerdezem meg mert nem vagyok biztos ebben az egeszben, hogy egy talalkozora egybol tulajdonkepp rovidebb szoknyat huz az ember- nem is voltam meg rendes randin szal tajekozatlan vagyok:D
2014. máj. 5. 11:41
 1/8 A kérdező kommentje:
18 vagyok, ez lemaradt.
2014. máj. 5. 11:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez még belefér, mivel nem egy tűsarkúval fogod viselni, hanem egy bokacsizmával, ez már alapból kompenzálja az amúgy szexisnek tűnő kisugárzást.

Ahogy leírtad nem túl kirívó, tehát egy randira még belefér.

Sok sikert! :)

2014. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!!!:)
2014. máj. 5. 12:26
 4/8 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján csinos lehet, és abszolút nem kihívó. Jó randizást!:)
2014. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 orsolyamaroon ***** válasza:
Nekem tetszik
2014. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sztem ez bőven belefér. persze kort nem írtál.

18 év alatt csak szimplán értékelni fogja a fiú, hogy fontos neked a randi, meg h nőiesen csinosan öltözködsz, 18 év fölött meg sztem ez már elvárható, hogy valaki így jelenjen meg az 1. randin.

2014. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utsó vagyok, bocs, nem láttam h írtad a korodat :)
2014. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt hittem, hogy az első találkozón "nem szabadna" ilyet felvenni, nehogy egyből már én bármi más célzattal húzzak miniruhát:D Sokat segítettek nagyon!! :D
2014. máj. 5. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!