Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a kombinacio?

Milyen ez a kombinacio?

Figyelt kérdés

top : [link]

szoknya : [link]

magassarku : [link]


2014. ápr. 30. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
topot cseréld le valami másra, mert ratyi. szoknya és magassarkú kombó nagyon üt.
2014. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miert lenne ratyi? Egy elegans bluz. Nehogy mar hasvillantos felsovel vegyem fel
2014. ápr. 30. 18:15
 3/10 anonim ***** válasza:
A top tényleg nem jó, valami szolidabb kinézetet társíts a szoknya+cipőhöz szerintem. Pl. egy vajszín egy hozzávaló fekete övvel.
2014. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Dögös, pont az én stílusom, szeretek ilyen ruhákat hordani. Bátran viseld ha az alakod megengedi, mert nagyon szexi, biztosan sikered lesz benne :)
2014. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Ilyesmi vegyél fel a szoknyához + cipőhöz:

[link]


Amit linkeltél nagyon vásári...

2014. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a top egy cirkuszi alkalmazottnak biztos megfelel, de amúgy nagyon gáz.

A szoknya okés, a magassarkú nem túl szép, olcsó "kínaisnak" tűnik.

Így egybe mindez rettentő ízléstelen.

2014. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6-ossal. Nem bántásból, de kb a debreceni vasúton szoktam ilyen öltözékben látni a nem tegnap barnultakat. Olyan "olcsó" hatást kelt... De ízlések és pofonok.
2014. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A top nagyon ronda.
2014. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A felső tényleg nagyon ronda, a többi jó.
2014. máj. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a felső minden, csak nem elegáns. Esetleg más színben az lenne, de ez így nem. Ez inkább egy buliba való szerintem.

Nekem ez így együtt túl sok. Minden darab elég karakteres önmagában is, ha ezt így együtt felveszed, az nem ízléses, csak ripacs. Külön-külön mindhárom teljesen jó lehet, csak visszafogottabb darabokkal kell kombinálni. Szerintem vagy a felsőt, vagy a cipőt mindenképp cseréld le, mert a kettő semmiképp nem passzol össze, a szoknya még okés valamelyikkel.

2014. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!