Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megfelel ez a...

Szerintetek megfelel ez a ruha egy ballagásra?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és jövőhéten lesz a barátnőm ballagása.(szakközépből ballag) és azon gondolkoztam hogy lehet hogy ezt veszem fel egy magassarkuval.barna hajam van,vékon vagyok és barna szemem.szterintetek jó,vagy tul kihivó?
2014. ápr. 27. 17:57
 1/9 A kérdező kommentje:
itt a ruci [link]
2014. ápr. 27. 17:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egek! Jól látod, túl kihívó! Még véletlenül se való ballagásra.
2014. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

vagy ez?

[link]

2014. ápr. 27. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy nem látod, hogy totál kvás!

Hát meddig ér ez?!


Ha legalább combközépig leérne és NEM tapadna ennyire, NEM lenne teljesen átlátszó a háta és ha az illető, aki hordaná maximum A-s mellel rendelkezne, akkor lenne elfogadható!

2014. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

ezt most komolyan kérded?

ebben a ruhában be sem fognak engedni, mert olyan kihívó, vagy simán ler*bancoznak

a ballagás nem buli, főként nem való 17 évesnek ilyen ruha

2014. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem te ezt dirrekt csinálod..Kiraksz két qrvás ruhát, és még kérdezed jó lesz?? Hát ha komolyan gondoltad akkor 2 dolgot tegyél.

1. Vedd tudomásul, hogy neked bizony nem sok eszed van.

2. Mutasd meg a barátnődnek is, hogy ebben mennél ballagásra, és ne akad ki, ha inkább megkéri ne menj el.

2014. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne, egyiket se. Mind a kettő nagyon de nagyon mini és kihívó. [link]


[link]


[link]


Kisit legyél visszafogottabb és akkor teljesen rendbe leszel :))

2014. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jesszus!Ha a sarkokról ballagsz(kiöregtél:))megértem.Ellenkező esetben felejtsd el!Szólni fognak.
2014. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

egyértelmű hogy nem!

Egyébként az öltözködéseddel vagy megvetést, vagy tiszteletet váltasz ki emberekből, illetve közömbös érzéseket.

Sztem az ilyen ruhák vagy megvetést, vagy szexuális ingert váltanak ki. Az utóbbi nem biztos h jó, ha egyedül sétálgatsz és pár férfi jön veled szembe, akikben túl erős az inger és ők is erősek....

2014. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!