Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » BERSHKA ruhák. Méretek?

BERSHKA ruhák. Méretek?

Figyelt kérdés

Akarok rendelni Bershkából egyberuhát. Itt a probléma hogy nem tudom megpróbálni,de lehetőségem nincs arra,hogy eljussak az eredeti boltba. L méretet szeretnék.

Aki már vásárolt L méretű egyberuhát innen letudná írni nagyjából hogy milyen alakja van,esetleg egy képet linkelni a magához hasonló alakról?

Köszönöm


2014. ápr. 22. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendelni? Honnan? Nincs hivatalos webshopja vagy ez valami más áruház ahol van BSK is?


Amúgy 90%-ban elég kis méretezésű.

Én amúgy most 40es méretet hordok (174 cm, 70valahány kiló - ez elég változékony nálam) és az L az kb mindenből kicsi rám. Nadrágból max akkor jó ha jó rugalmas.

Pólók is elég szűkek pedig nincs nagy mellem. Max az XL jó, de volt amiből az se jött fel pedig amúgy nem vagyok hű de dagi, mert nem tömény háj hanem izom is van :))


Ilyen az alakom a viszonyitáshoz:

[link]

2014. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem M-es a mértem, ott az XL is szűkös volt :/
2014. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bershka úgy ahogy van el van méretezve. Egyik szűk felsőből S-es kellett, a másik szűk fazonból L-es.
2014. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

www.kurtmann.hu


Rendeltem egy 42-es méretű szoknyát remélem jó! Egyébként van a weboldalon egy ilyen size guide,ahonnan letudtam nézegetni.

Zara ruhákkal hogy álltok?

2014. ápr. 23. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A Zara méretei korrektebbek, bár a TRF részlegnek is elég szűk méretezései vannak.
2014. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!