Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki ez a...

Szerintetek jól néz ki ez a tűsarkú?

Figyelt kérdés

[link]


Azt szeretném kérni, hogy olyanok válaszoljanak, akik hordanak tűsarkút. A "Nem hordok tűsarkút mert nem tudok benne menni - vagy "minden tűsarkú ocsmány" típusú válaszokat mellőzzétek, ha lehet.

Továbbá életkort, magasságot és testsúlyt is írjon aki válaszol. Akit ezen adatok megadása bánt, az ne válaszoljon. Férfiaknál elég csak az életkor.


29N 174/57



2014. ápr. 21. 13:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nagyanyám hordott ilyesmit, meg a falusi barátnőin láttam még ilyeneket többnyire temetésre és templomba veszik fel, borzalmasan ronda, öreges, "banyás". Mindez azért mert tűsarkú és az orra is hegyes + lakk. Sokkal szexibb a vastagabb sarkú, kerek orrú, azok nagyon dögösek a csajokon.

29

2014. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nikicica88:

Attól, hogy neked mániád a tűsarkú és azt képzeled, hogy csak ebben lesz szexi meg vonzó egy nő, még nem így van.

Mellesleg a privikből amit eddig nekem és a barátnőmnek (régebben) írtál az is kiderül, hogy valami tanulatlan, buta, idegbeteg nő vagy aki talán még ronda is ezért próbálja felhívni magára a figyelmet mindenféle ízléstelen cipővel. Ha meg ennyire nem tudod elviselni, hogy nem mindenkinek az tetszik ami neked, akkor ez az oldal nem neked való... sőt valószínűleg a világ sem.

Sajnállak.

2014. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Mellesleg 18+18+29 = 65 bárhogy is számoljuk, de neked ez másodjára sem jött össze. Nagyanyám ennek ellenére viszont 63 éves, és igen ilyen cipőkbe jár ha hiszed ha nem. Ezért is nem tetszik nekem, mivel fiatal gyönyörű nőkön nem ilyesmi szokott lenni, hanem ízlésesebb, divatosabb darabok. Persze ha neked ez tetszik hordd ezt, ki a fenét érdekel? Nem másoknak kell megfelelned.
2014. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Ez a Nikicica88 biztos idegesítő lehet, de nem tudom, hogy nekem mi közöm hozzá. Nekem még csak nem is hasonlít rá a nick nevem.

Ezt benézted, azt kell mondjam.

Viszont az önbizalmad a helyén van te fiatal, gyönyörű nő.


A cipőmet tekintve pedig vakon vagy: ez egy fiatalos, szexis tűsarkú. A célközönség nem te vagy, így cseppet sem bánt, ha neked nem tetszik. Ezzel semmi probléma nincs.


És hogy a nagymamádat hogy keverted ide, abba nem is akarok belegondolni.

2014. ápr. 22. 14:12
 25/30 anonim ***** válasza:

22-23: ezt nevezik 10 ujjas égésnek.

Egyébként a Nikicica "fantomot" lebutáztad meg tanulatlanoztad, de a kérdést, és a hozzá mellékelt kérést te nem értetted meg, pedig diploma nem kell hozzá. Figyelj csak: "Továbbá életkort, magasságot és testsúlyt is írjon aki válaszol. Akit ezen adatok megadása bánt, az ne válaszoljon"


A cipő pedig nagyon dögös, nagyon egyedi, és nagyon divatos. Imádom, ha egy nő ilyet hord. 10ből10-es.

F35

2014. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, aki a kérdésemre az alatta leírt kéréseknek megfelelően válaszolt, attól függetlenül, hogy pozitív vagy negatív véleményt fogalmazott meg.

És külön köszönöm a férfi hozzászólóknak, hogy egyhangúan, ilyen pozitívan gondolkodnak az ilyen cipőkről.

2014. ápr. 24. 12:53
 27/30 anonim ***** válasza:
Férfiként mondhatom hogy ez egy irtó dögös cipő. A fekete tűsarkú örök klasszikus sosem megy ki a divatból. Szerintem ez a fajta cipő mindenkit szexivé tesz! 25F
2014. máj. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled.

De azért van kivétel. Őt nem tenné a világon semmi szexissé. :)))


[link]

2014. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nagyon dögös.


F27

2014. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nagyon szép cipő, szivesen viselném.


25N

2014. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!