Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha keves ruham van, attol meg...

Ha keves ruham van, attol meg lehetek jololtozott?

Figyelt kérdés
Nem sok nadragom van(1 vilagoszold, 1 vilagoskek, 1 korall, 1 fekete, 1 fekete streccs nadrag, meg 1 vilagosbarna), van 1 feher szoknyam, 1 fekete bor szoknyam, 1 zold, foldig ero rozsaszin, 2 ballonkabatom(1vilagos, 1 fekete), van vagy 25 felsom(amibol kb 10 fekete vagy feher), van vagy 4 magassarkum, meg vagy 8 db egyberuham. A szines nadragokat, szoknyakat fekete vagy feher toppal szoktam hordani.
2014. ápr. 17. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez kevés ruha? Az emberek nagy részének nincs ennyi sem. A jólöltözöttség meg egyáltalán nem a ruha mennyiségén múlik.
2014. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell sok ruha, csak jól kell tudni párosítani őket, bár nem hiszem hogy ez kevésnek számít. A nadrágokat és a felsőket illetően kb nekem is hasonló mennyiségű ruhám van, de mindig van 1-2 olyan darab amit állandóan hordanék, a többi meg ilyen kis mostoha, szóval szinte felesleges.

23F

2014. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kb 3 nadrágot hordok, szoknyát ruhát abszolút nem, mégis mindig baromi jól fel tudok öltözni. Kreativitás és stílus kérdése az egész. Jó művész grafittal is jót alkot, egy kevésbé jó színes olajfestékkel sem.
2014. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!