Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha összeállítástba...

Milyen ruha összeállítástba tudnék a legjobban kinézni diszkóban? Ti, hogy jártok? Én általában cső farmer nadrág, kivágot poló és hosszú szárú csizma! De már unalmasnak találom.

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
pánt nélküli top, farmer miniszoknya & szép öv, magassarkú, ékszerek szerintem örök kedvenc :) bár ugye télen ez most nem túl szerencsés. ehelyett egy fényes latexgatya is tök jól mutat. :) legyél merész :)
2009. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne vegyél miniszoknyát.nem csak a tél miatt hanem mert alányúlnak...énszeritem farmer és pánt nélküli póló.Vagy körbetekerhetsz magadon egy sálat is.szerintem iszonyat szexíí.csak rétegesen öltözz mert hideg van:D
2009. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Viselj csőtopot, bolerot és műbőr/ bőr csőnacit. És magassarkút :)

ÍGy fogok szilveszterezni :)

2009. dec. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tetszenek az ötletek! csak mivel elég magas vagyok így nem válalnám be a magassakút:S köszönöm a válaszokat
2009. dec. 22. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!