Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valakinek 5 nadragja van,5...

Ha valakinek 5 nadragja van,5 ruhaja,3 dzsekije,5 cipoje meg vagy 10-15 felsoje (amik mind nagyon jol neznek ki), akkor lehet ra azt mondani, hogy jol oltozik? Illetve irigykedhetnek ra mas nok/lanyok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondhatod magadról, hogy jól öltözöl, de ettől még lehet igénytelen, ízléstelen, ahogy kinézel. Az, hogy neked tetszik, még nem garancia arra, hogy másnak is.
2014. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, valaki szerint lehet jól öltözik, más szerint meg lehet hogy nem... nem attól függ hány ruhája van valakinek.
2014. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ezen múlik, hiába van 100 felsőd is, ha mondjuk mind igénytelen és ronda.
2014. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ez rohadt kevés cucc, nekem kabát/dzseki 3szor ennyi van meg a többiből is többszöröse és márkás, trendi darabok, mégsem teszek fel hülye kérdést hogy akkor most engem irigyelni kell mert épp egy Sugarbird ruhában ülök a laptop előtt?


Idióta kérdés....

2014. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez kb egy szezonnyi cucc nekem, pedig nincs sok ruhám. De ha jól vannak összeválogatva, ezzel bőven lehetsz jólöltözött. Teljesen agyatlan lányok persze irigykedhetnek, ő dolguk.
2014. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!