Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni Pesten V-nyakú...

Hol lehet kapni Pesten V-nyakú, mély kivágású fazonú pólókat? (nem a márka a lényeg)

Figyelt kérdés

Belinkeltem milyenekre gondoltam:

[link]


[link]


2014. ápr. 14. 11:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én egyetértek a 9. válaszolóval.


Én is szívesen vennék fel színesebb, egyénibb, kirívóbb ruhákat, nadrágokat, pólókat (bár ez már nekem túlzás, nem tetszik), de egyszerűen ha felveszek egy vadabb piros cipőt, feszülős farmert, szűkített pólót már egyből búza vagyok ...

Sőt, azt ne is mondjam, hogy szeretem az ápolt körmöket (manikűröztetek), esetleg nem szeretem ha mindenhol szőrös vagyok, járok kozmetikushoz (néha még sminkelnek is, de az speciel csak ha modellkedem :P )


Igenis nem ettől leszek búza és ha már egyenjogúság van, akkor ez "jár" a pasiknak is, közben ugyanúgy otthon kivakoltam pl a szobát, villanyt szerelek, glettelek, falazok, akár kocsit szerelek stb, de közben szeretem ha színes "egyéniség" lehetek és adok a külsőmre :)

2014. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Férfi is öltözhet színesebben, de ez a póló nem ízléses. Sőt tovább megyek: ugyanez nőiben sem ízléses.
2014. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Itt most nem is a színes cuccokról volt szó. A képen az a póló szerintem fekete meg fehér, de mindegy... Arról volt szó, hogy egy pasi miért vesz fel női cuccokat. Jóhogynem tűsarkúban akartok tipegni.
2014. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13-as!

Rakottaztal mert ez fiu polo,vagy ahogyan a pitcsak hivjak a tolunk lenyult cuccot uniszex!

Masreszt akkor is igy szoktal kampanyolni mondjuk ha egy csaj fiuruhat vesz fel?

Vagy ahogyan irtam elobb, "9"-es az mar nem baj!

2014. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem aztán rohadtul mindegy, ki mit hord, nem kampányolok. :D Csak ne csodálkozzatok, ha csajok helyett fiúk moccannak rátok, ha ilyen ruhában rázzátok a p*csátokat. :)
2014. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amit leirtal a pitcsakra is igaz,mert azok meg ferfias ruhakba jarnak,tehat egy jobberzesu fiu nem izgul egy ferfiruhat viselo nore,igy hat rajuk is a sajat nemuk gerjed....
2014. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
talán bershka, zara, de ennyire mély talán még ott sincs, ez már tényleg túlzás.
2014. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!