Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jansport hátizsák garancia...

Jansport hátizsák garancia érvényesítése lehetséges blokk nélkül? 30év garancia van rájuk!

Figyelt kérdés

Kb 10éve vettem egy Jansport hátizsákot.Kb 5-6évre rá elromlott az egyik cipzárja.Betuttam annak hogy elhasználódott,biztos nem vigyáztam rá.De mivel nagyon meg voltam elégedve vele,igy a következő hátizsák is Jansport márkájú lett.Most ez is kb 5-6év múlva ugyan úgy cipzárprobléma miatt tönkrement.A Jansport hátizsákokra 30év garancia jár,de mivel annakidején nem tettem el a blokkot,vagy csak az évek során elkalódott igy lehet e érvényesíteni a garanciát valahogy erre a két táskára? Azt azért a vak is látja hogy nincsenek 30évesek,és nem hiszem hogy valaki megörizné az eredeti blokkot 30évig.

Egyébként ahol ezeket a táskákat vettem (duna Pláza) az az üzlet talán már nincs is meg,szóval ha lenne blokkom akkor se tudnám hova vinni,és nem olcsó táskákról van szó.

Ha jól emlékszem akkor az első táska olyan 18-20ezer volt,a második meg olyan 22-25 körüli.Ha valami olcsó bóvliról lenne szó akkor nem érdekelne,de ilyen ár és a 30év miatt azért mostmár utána járnék a dolgoknak



2014. ápr. 9. 21:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!