Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Járkálás közben nyikorog a...

Járkálás közben nyikorog a velúr bőr bakancsom, amit turkálóban vettem. Mitől lehet ez? Hogy lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
Nem tudok rájönni, hogy hol nyikorog. Elég vastag, recés talpa van és jó vastag a felsőrész anyaga. Mit kellene vele csinálni, mert elég hangosan nyikorog az egyik cipő?
2014. ápr. 1. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a talpa nyikorog, ahogy lépsz, elmozdulnak a barázdák a talajon, és közben nyikorognak. Próbálj egy kicsit lekoptatni a talpából, és akkor nem fognak lépés közben megakadni és elmozdulni a barázdák, a járás is kényelmesebb lesz!
2014. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Jezus f..asza!

Turkaloban? Ott a valasz az elozo tulaj labgombai gyengitettek az anyagot!

Amugy mit mondjak higienikus...

2014. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam turkálóban cipőt venni és eddig még soha nem kaptam lábgombát. Nem találok benne semmi kivetnivalót!
2014. ápr. 2. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ismered a mondast,ami kesik az nem mulik!

Damoklesz kardja egyszer lecsap...

2014. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A boltban megvásárolt cipődet szerinted csak te vetted fel? Mi a különbség abban, ha előtted százan felvették azt a cipőt és aközött, hogy emellett még valaki hordta is?
2014. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!