Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek az alábbi ruha...

Tetszenek az alábbi ruha márkák? Szoktál ilyeneket venni? Indokolnád?

Figyelt kérdés

My77

Sugarbird

Mariana Herrhofer

Allora

Mayo Chic

Retro


2014. márc. 28. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
My77, Sugarbird tetszik, Retro elmegy, Mayo Chix nem tetszik, a többit nem ismerem. Nem szoktam ilyeneket venni, mert nem tehetem meg, hogy 20E Ft-ot költsek egy pólóra
2014. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
My 77, Sugarbird, Mayo Chix, Retro az, amit ismerek. Nem szoktam ezekben vásárolni, mert én a "letisztultabb" ruhákat szeretem. A Retroban vannak jó, egyszerű farmerek, viszont túlárazottnak találom.
2014. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszenek, mert számomra ezek tipikus tucatruházatok. Sose hordanék ilyesmit.
2014. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A my77 és a sugarbird iszonyú qrvás.
2014. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

most komolyan vannak akik csak márkás holmikat vesznek?

menj le egy olcsóbb boltba, és meglátod, hiába márkanélküli cuccok, sokkal szebbek, szerintem ezekbe a márkás cuccokba semmit nem fizetsz meg, csak a márkajelzést


némelyik márkás bolt kirakata előtt elmenve elfog az undor, borzalom miket és mennyiért árulnak

pedig én elegáns stílusban utazom, szóval nem melegítős hü>eként írom ezt, hanem komolyen, próbáld meg körbejárni a városodat a nem márkés ruhák terén (nem kínaira gondolok) és meglátod, sokkal szebb, egyszerűsége által sokkal elegánsabb dologba futsz majd bele

2014. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a my77-et, a sugarbird-et, a Mayo-t meg Retrot ismerem. Sosem vettem még ezekben semmit, az első 3-ban szerintem tök olcsó hatású gagyi ruhák vannak totál túlárazva, a Retro csak simán nem tetszik és baromi drága is.
2014. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!