Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes jó minúségű super...

Hol érdemes jó minúségű super skinny és skinny farmert venni?

Figyelt kérdés

Eddig a Bershkában vásároltam, de kinyúlt. Nagyon vékony vagyok, 22-es(32-34-es) farmert hordok így ezt is néznem kell.

Hol lehet azért még jó áron, olyat venni, ami nem nyúlik ki, hanem szépen simul?


2014. márc. 25. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
H&m nekem most bevált, bár olcsó sem volt
2014. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem számít a pénz akkor Levis....vagy Gas.


De olcsó kategóriában a Tally farmerek nagyon jók, simulnak és van 32 es, XXS méret.

2014. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem szinte minden nadrágom a H&M-ből van,és mind csak super skinny,és nagyon jó minőségűek,nem nyúlnak ki.Valamint a Stradivarius-ban is vannak jó,de szerintem bármilyen ismertebb boltban találsz jókat :)
2014. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tally,H&M:)
2014. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, lány vagy fiú vagy?
2014. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig válaszokat! :)

Kínaival mik a tapasztalatok?

Amúgy lány vagyok.

2014. márc. 26. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Ó, ha lány vagy, akkor sokkal könnyebb dolgod van, mert nagyon sok boltban kaphatsz super-skinny csőgatyákat. :) Én fiú vagyok, de én is ugyanilyen mindenhol feszülős super-skinny fazont hordok, én kínaikban szoktam venni. Máshol nem is nagyon találtam eddig fiúba, vagy irreálisan drága volt. Amúgy megvagyok a kínaikkal elégedve, nem rosszak, több is van, amit évek óta naponta nyüstölök, és bírják. :)


Nekem az a tapasztalatom, hogy vásárláskor olyat kell választani, ami egy picit mindenhol szorít, tehát egy számmal kisebb, mint ami kényelmes. :) Mivel a sztreccses anyag fajtájából adódóan hamar nyúlni fog használat közben, így pont jó lesz, ha egy kicsit mozgok benne. A kezdeti kényelmetlenség hamar elmúlik, egy óra múlva már kényelmesen tudok mozogni és ülni is benne, viszont így továbbra is mindenhol simul, és feszülős marad. :) Mosás után persze egy picit mindig összeugrik, kb a vásárláskori méretére, ilyenkor megint kell neki egy óra, hogy a kezdeti szorítás elmúljon. :) Persze azért nem olyant kell választani, aminek majd szétszakad a gombja új korában, hanem csak éppen kényelmesen szorítson álló helyzetben. :)


A fiú skinny csőgatyáimat 3500-5000 között vettem a kínaikban. A plázás butikokban is általában ugyanezt a minőséget lehet megkapni, de dupla áron, mert van rajta valami márkajelzés. :) Nyilván azért nyitott szemmel kell vásárolni, ha pl egy anyag nagyon vékony, hitvány, az a vásárláskor is feltűnik könnyen.

2014. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!