Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet a melltartó...

Hogyan lehet a melltartó szilikonpántját úgy tisztítani, hogy ne legyen foltos?

Figyelt kérdés

Tudom, most az fog jönni, hogy fúú milyen gáz már szilikonpántot hordani, de 1. lef**om a divatot 2. akárhányszor pánt nélküli melltartót akartam venni, azt javasolták az eladók, hogy azt inkább nagyobb mellű nőknek ajánlják:)


Úgyhogy ha lenne valaki, aki olyan maradi, mint én, és van bevált módszere, akkor szívesen fogadom a válaszát:)



2014. márc. 22. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A szilikonpánt elszíneződik, azt nem lehet kimosni belőle, mivel az szilikon. De lehet venni másik pántot bármikor.

Engem nem zavar ki mit hord, magánügy, de tény hogy a legrondább mind közöl a szilikonpánt, inkább hordj bőröddel vagy a ruhával megegyező színűt, mindenképp jobban néz ki úgy.

2014. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem az elszíneződés a baj, hanem hordás után, ha megizzad a bőröm, azt szoktam lemosni vízzel, vagy szappanos vízzel, és utána lesz pöttyös
2014. márc. 22. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld hajszárítóval megszárítani miután lemostad. Egyébként nagy mellre szerintem pont semmit nem ér a pántnélküli.
2014. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocis, hogy nem a kérdésre válaszolok, de a pánt nélküli melltartó pont, hogy kis mellű lányoknak való.
2014. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is csodálkoztam rajta, mert ugye ott a merevítő résznél ilyen szilikonos rész van, ami rátapad a bőrre. a nagy mell meg gondolom pont lenyomja. lehet, hogy azért majd kipróbálom:)
2014. márc. 23. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, pont az a lényeg, hogy a nagy mellet nem tudja jól tartani, ezért kis mellekre jó. Nekem is kicsi van és szinte csak pánt nélkülit hordok.
2014. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor mindenképp megpróbálom, köszönöm:)
2014. márc. 24. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!