Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az idei tavasz és nyár...

Mi az idei tavasz és nyár alapdarabjai?

Figyelt kérdés

Szeretnék trendi maradni, úgyhogy nem költök százezreket. Olyan ruhadarabok kellenének, amiket sokféleképpen kombinálhatok, és különböző kiegészítőkkel hétköznap és például csajos estékre is feltudok venni.

A válaszokat előre is köszönöm. :)

16/L



2014. márc. 17. 20:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Hordj egyszínű pólót/inget! Ezeket tudod viselni szoknyával és nadrággal is. Most divatos a fekete körszoknya és virágminta. Köss a nyakadba egy színes sálat, ez csak jobban feldobja a szettet! A ruha/szoknya + tornacipő vagy bakancs most nagyon menő! Ezeket tudom ajánlani, de ne feledd, válassz mindig az alakodhoz illő ruhát! :)
2014. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fehér pólók, atléták, egy csinos farmer, balerinak, saru, farmerdzseki, tornacipő,vilagos mintás ingek,farmering, farmershort, egy csinos zakó és ékszerek!!! Ezekből a felsorolt ruhákból simán 5-6 szettet össze lehet rakni! Pl: farmer-póló-zakó-nagy nyaklánc

Short-saru-mintás ing


Szerintem próbálj meg egy olyan gardróbot kialakìtani, ahol a darabok színben, stílusban passzolnak egymáshoz.

Nem kelll óriási összeg ehhez, ajánlom neked a turikat, szuper cuccokat találhatsz! Nem egyszer vettem már Zara, H&M darabokat ott! Ékszert a h&m-ben egész jókat találsz, de ha esetleg ezeket drágának tartanad, készíts magadnak ékszereket! A neten már számtalan olyan oldalt találsz, ahol ilyeneket készítenek! Googleban így keress rá: diy necklace, diy statement necklace, diy bracelet

Remélem segítettem!:)

2014. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!