Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány Ft egy viszonylag olcsó,...

Hány Ft egy viszonylag olcsó, de szép nyári szoknya?

Figyelt kérdés

én ilyesmire gondoltam, hogy pl.: [link]


[link]


[link]


[link]


2009. dec. 14. 20:30
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocs a rossz linkért :D


[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem így jó :D

2009. dec. 14. 20:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek OTTO meg Bonproxes képek, nem? Miért nem rendeled meg ott?


Turikat ajánlom, ott olcsó, Zara, Mango stb. üzletekben 10 ezer Ft fölött van egy ilyen ruci.

2009. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Turkálót ajánlok én is, van a Váci utcánál valahol a sétálóutcáknál egy Ruhagaléria nevű bolt, ott bármit meg lehet kapni, amit csak akarsz, szinte cask ilyen stílusú ruhák vannak, mondjuk most tél van, úgyhogy ne reménykedj annyira... Van egy másik Ruhagaléria is, a Baross utcában, az jóval nagyobb.
2009. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ez tök jó! :D Csak egy a baj. Nem Budapesten lakok :D de azért megnézném azokat is :)))
2009. dec. 16. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Turik vidéken is vannak. Pl. Hádák országszerte sok nagyobb városban: www.hadakft.hu oldalon fenn van, hogy hol vannak a kilós és darabáras üzleteik.

Darabárasban is egy ilyen szoknya/ ruha 1490 Ft max. 1990 Ft.

2009. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek :) ^^
2009. dec. 19. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!