Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olcsón eladó goth szoknyák?

Olcsón eladó goth szoknyák?

Figyelt kérdés

[link]

valami ilyesmire gondoltam. Csak ez a szoknya kicsit drága...

Tudnátok nekem linkelni eladó szoknyákat amik ehhez hasonlítanak, de kicsit olcsóbbak? Az sem baj ha használt..csak azért ne legyen agyonhordott.



2014. márc. 13. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyenek mindig drágák, még használtan is.

Én magamnak szoktam varrni hasonlókat, úgy kb 3000 ft körül jön ki. Nem nagy nehézség megcsinálni, ha van varrógép otthon próbáld ki.

2014. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

aprod, vaterán nézz körül, de amit mindenképp tudok ajánlani, az a turi! ki lehet fogni király cuccokat... és lehet h nem pont ilyen de ha van egy kis varrás tudásod kiegészítheted h igazán jó legyen. ha nincs, akkor tanulj meg varrni, van rengeteg leírás a neten :)

érdekes még a meskát, külföldi hasonló oldalakat nézegetni, ahol saját készítésű dolgokat árulnak az emberek, mert sok az ilyen stílusú emberke. csak sajnos nem mindig olcsóbb

2014. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értek se a varráshoz és ez a stílus is messze áll tőlem, de még én is el tudnám készíteni szerintem. Turizol egy fekete farmer szoknyát meg mindenféle szines anyagok, kendők stb. Szoknyából levágsz annyit amennyi a derékrészhez kell (kb 15-20 cm) és alá varrsz színes mintás anyagokat ízlés szerint. 2-3 ezerből megvan.
2014. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak kifejezetten goth témájú eladós csoportok, nézd meg ott, illetve ha elég szerencsés és kitartó vagy hogy rendszeresen nézd, angol turiban is lehet találni elég jó áron
2014. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!