Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet kapni nem szakadt és...

Lehet kapni nem szakadt és nem gyűrött farmert?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szép kék (nem szürkés, koptatott!), streccs farmert, de ahány boltba bemegyek mindenhol gyűrödt, szakadt gyerekeknek való farmert látok. Hol kapok normális

nőies jó minőségű farmert? 38/L


2009. dec. 14. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom merre laksz h ezekre az üzletekre van-e lehetőséged. Én a re-reserved , promod c und a-t tudom ajánlani.C und A-ban van kimondottam fiatal és idősebb korosztálynak ruha.
2009. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig akárhol jártam találtam a te ízlésednek megfelelő farmert meg a másik félét is, szerintem bármelyik plázában vagy márkás üzletben.
2009. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mango,Promod, Jeans Club
2009. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy farmer boltban... Ott aztán végtelen a választék.
2009. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy olyat, ami nem csípőnadrág. A westendet végigjártam, de ami nem csípőgatya, az mind bőszárú volt. Végül a Promodban vettem egy csípőset, de nem az igazi:(
2009. dec. 15. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!