Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A stílusok tényleg alkatfüggők?

A stílusok tényleg alkatfüggők?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy az aranyos, kislányos, romantikus stílus feltétlenül az alacsony, törékeny alkatúakon állhat csak jól, a vagányabb meg csak a határozottabb külsejű, magasabb lányokon?

2014. márc. 9. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egy magas lány is öltözhet romantikusan, bár kislányos nem lesz. Vagányul meg bárki öltözhet, ha illik a személyiségéhez.

Viszont én egész kamaszkoromban szerettem volna fiúsan öltözni, de akkora melleim és kerek csípőm volt hogy ez nemigen volt kivitelezhető :D.

2014. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy csak alkatfüggő de vannak stílusok, amelyek nevetségesek bizonyos alkatú embereken.

Pl. nekem nehéz elképzelni egy nagy darab kigyúrt férfit csőnadrágban, ecsetfrizurával és fullcappel vagy egy kövér lányt fűzőben, metálos holmikban.

De mindez csak előítélet, ha ügyesen válogatja össze az illető a ruhákat, tud jól kinézni bármilyen stílus bármilyen alkaton, a gondok ott vannak, amikor maga a ruhadarab nem hozzá illő az egyén alkatához (kilógó zsírpárnák, mély dekoltázs mellek nélkül, stb.

2014. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!