Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű nadrág állna jól...

Milyen színű nadrág állna jól körte alkaton?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a vásárba nagyon jó színekbe nadrágokat,szeretnék majd egyet mert nincs egy jó nadrágom. Ami van az is fekete,fehér meg egy sima átlagos farmer.
2014. márc. 6. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Háát...

ezt nem így szokták.

A színeket a te (arcod, hajad stb) színeidhez/ ruhatárodhoz válasszuk. Nem ahhoz hogy most körte, vagy homokóra.

2014. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szóval nadrágok terén megengedett a a szűkszárú skinny farmer, vagy az egyenes szárú gatyó. Lehetőleg kerüljük a bokavillantós darabokat, vagyis ha egy kicsit hosszabb a nadrág, az nem baj. Viszont ha túl hosszú és feltűrni akarunk belőle, a tűrés mindig belül legyen. Mielőtt elfelejteném, jó hír, ti bátran hordhattok magassarkú cipőt, ez ugyanis nyújtja az alakot. A nadrág magas derekú legyen, avagy a felső legyen hosszabb. Szokták azt is mondani, hogy felül világos, alul sötét ruhát hordjunk, ez nem butaság, de nem is vérszerződés. Tehát nyugodtan játszunk a színekkel, és a mintákkal egyaránt.


[link]

2014. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egek! Az a cikk! A szerzője se látott még körte alkatot az életben, mert hogy kvára nem ért hozzá, az hétszentség!


Még hogy skinny? Azt kell a leginkább kerülni!

V-nyak körtének? Jesszus! Egy körte felül kicsi, alul teltebb. Kisebb mellre tilos a V-nyak, mert optikailag kicsinyít. Keskeny vállra ugyanígy tilos (ami a körtékre szintén jellemző), mert a vállakat is összébb nyomja.


Nadrágból az egyenes és a trapéz fazonok (az enyhe bootcuttól az erősen trapézig).

Színek közül csak a sötét javasolt (kék, fekete).

Ha feltűnő vagy világos színekkel játszol, akkor legalább a fazonja legyen megfelelő, vagy felül ellensúlyozd rendesen!

(A fehér nadrággal eléggé mellényúlsz. Az a legrosszabb.)

2014. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fekete, mert az karcsúsít.
2014. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Átlátszó.
2014. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát azt kell mondjam,annak ellenére hogy a fehér nagyít jobban áll mint a fekete.

Tisztába vagyok(többnyire)mit lehet egy körtének,de még soha nem voltak színes nadrágaim. Volt sok szín,ha jól néztem egyenesszáru. Sajnos már jóideje nem tudtam egyenesszárut venni. Így amik vannak azok csőszárúak. Nem tudom milyen az amit a 2. Írt. Rákerestem de azok rendes farmer anyagból vannak vagy mint a leggings??

2014. márc. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!