Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a neve annak a ruhadarabnak...

Mi a neve annak a ruhadarabnak amit bővebb blúzok-ingek fölé használnak? Mint egy széles őv, mell alattig tart.

Figyelt kérdés

Remélem érthető mire gondolok.Úgy néz ki mint egy hasleszorító.

Kérlek ne nevessetek ki ha rosszul fogalmaztam!


2009. dec. 12. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, de jó a kérdés, mert az baromi dögös. Engem is érdekel.
2009. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom értelmezni,hogy mire gondolsz.Ha blúzok fölé veszik fel,akkor az egy mellény,és érhet mell alá .De nem úgy néz,ki mint egy széles öv,és nem lehet hasszorító,mert az nem a mell,hanem a derék alatt van ( mármint a hasad)
2009. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most jutott az eszembe:ha a melltől a csípőig ér,szoros és elől általában fűzős,annak akkor fűző a neve.
2009. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Próbálok pontosítani:Nem mellényre gondolok,mert ez nincs a vállon.Csak a csípőtől a mell alattig ér.Mintha egy vastag gumiszallaggal átkötném a derekam egész mell alatti magasságig és ez alatt egy inget vagy bövebb blúzt viselnék.Alul is kilóg alóla az ing,a mell részen pedig már szintén csak az ing van.

Hát ez így sem lett sokkal jobb fogalmazás:(

2009. dec. 12. 22:56
 5/11 anonim válasza:
korzettre gondolsz??
2009. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez valóban a fűző.Több formája is lehet.Elől gombolódó általában.Az alakhoz símulást hosszában belevarrt merevítő ( műanyag,vagy fén lapok) biztosítják.Ha nagyon érdekel,akkor a Goggle-ban találsz róluk bővebbet.
2009. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet..Pont ez a gond,hogy nem tudom minek nevezik:-)

én olyannak látom mint egy széles öv,vagy hasleszorító.

2009. dec. 12. 23:07
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


erre a ruhadarabra gondolsz ugye? ez a fűző.

igaz, hogy a képek nem a legjobbak.

2009. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen,ilyesmire gondoltam,csak én képzavarban voltam.Azt hittem a fűzőt ruha alá veszik és ennek valami más neve van.

Köszi a válaszokat!

2009. dec. 13. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Dúrva az első link. Szép a fűző, de hájasan nem ajánlom. Fúj, de ronda.
2009. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!