Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsit erősebb vagyok combban...

Kicsit erősebb vagyok combban mint az átlag. Hordhatok ettől még színes nadrágot? (nem kékfarmert hanem pl lila vagy zöld nadrágot)

Figyelt kérdés
160/60 ha ez segít vmit.
2009. dec. 12. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 173 cm magas vagyok, nem vagyok vékony (40- es konfekció) és van egy zöld nacim, de nem érzem magam jól benne. Pedig nem vastagak a combjaim. Ha ducik a lábaid nem a legjobb választás a színes naci, hacsak nem magassarkút viselsz hozzá, ami jótékonyan nyújt...
2009. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán.
2009. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösszi!

Hát minden vagyok, csak magassarkús csaj nem. (:

De kösszi a válaszokat! (:

2009. dec. 13. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Hordhatsz ,de ne legyen mintás:)
2009. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hordhatsz azonos színű felsővel, és ne törje meg semmilyen minta vagy akármi az alakot (max öv ha ugyanolyan színű mint a nadrág meg a felső). Ez mindig nyújtja az alakot, akármilyen színt hordassz .(bár azért a nagyon világos színeket kerüld)
2009. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!