Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit vegyek fel...

Szerintetek mit vegyek fel egy ehhez hasonló kabáthoz?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen?

[link]

20f



2014. febr. 28. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább pulóvernek hívnám, nem kabátnak. Nem rossz, de kabátnak vékony.
2014. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elegáns, jól néz ki. De most még fáznál benne.


Ami nekem tetszene hozzá: lezser, laza elegáns öltözék, tehát egy sötétebb farmer (nem ülepes meg szaggatott, és társai, hanem normális, komoly), vagy farmer-szabású nadrág, sötét - de nem feltétlenül fekete - félcipő (nem sportcipő, de hasonló fazon, semmiképpen sem az olyan divatos katonás bakancs), és alá egy galléros ing, felül kicsit nyitottan (egy-két gomb).

Nyakkendő hétköznapokra nem szükséges, hacsak nem olyan helyen dolgozol.

2014. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó :)

Ehhez, a feketén kívül még milyen szín menne,ami nem néz ki hülyén?

2014. febr. 28. 22:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok kérdésért,de pl milyen színű nadrág,milyen ing vagy póló?
2014. márc. 2. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló minden lényegeset elmondott a nadrág fazonjára vonatkozóan. A nadrág lehet szürke, de szerintem lehet bézs színű is vagy khaki, de nyilván feketével a legelegánsabb, ezekkel a színekkel lezserebb. Leginkább ing illik hozzá, amiben annyi a lényeg, hogy ne üssön el nagyon a nadrág színétől, illetve ettől a kabátkáétól. Tehát ha mondjuk fekete színű nadrágot veszel fel, ahhoz vehetsz fehér, bézs, lila, rózsaszín, kékes vagy akár zöldes inget.. Nyilván egy barna nem illik hozzá, de te is látod, hogy mi az, ami nevetséges néz ki. Ugyanígy ha valami világosabb nadrágot veszel fel, akkor megnézed, hogy színben harmonizál-e a nadrággal meg ezzel a kabáttal. Nagyon sok mindentől függ ám, hogy jól mutat-e vele. Ha mintásabb, mondjuk csíkos inget választasz, az is nagyon jól mutathat, de nem mindegy milyen csíkos, mekkorák a csíkok, milyen anyag, ugyanígy egy kockás, vagy akár apró pöttyös ing esetében. Ezt így nem lehet felsorolni. Egyébként szerintem felvehetsz hozzá pólót is, de szerintem ehhez az ingnyakú pólók, mint amilyenek Ralph Lauren gyárt pl. Ezeket teniszpólónak is nevezik. Na azok még jól mutathatnak vele.
2014. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek az előttem szólóval. :) Megjegyezném, hogy ez egy fekete-fehér kép, szóval max. feltételezni tudom, hogy jól saccolom meg a kabát színét...


Szerintem bármilyen sötét nadrág illik hozzá: fekete (ez elegánsabb), sötétkék (tehát nem a koptatott-világoskék farmerre gondolok, bár adott esetben az sem biztos, hogy rossz...), szürke (sötétebb).

Amúgy tényleg látni kell együtt, simán nézhet ki jól az is, amire most nem is gondolnánk.

2014. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
izmokat
2014. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!