Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon alacsony vagyok....

Nagyon alacsony vagyok. Milyen ruhákat hordjak/kerüljek?

Figyelt kérdés
155 cm vagyok (14 éves lány). A koromból adódóan nem horhatok magassarkút de ritkán fel szoktam venni egy wedge sneakerst. :) Mit tanácsoltok, milyen ruhákat kéne hordanom és kerülnöm? (szín, minta stb.)
2014. febr. 28. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem létrát kellene hordanod!
2014. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
A hosszú szoknyákat kerüld,mert összenyom.és magassarkú és magassarkú között is van különbség. A 4- 5 cm sarok bőven elég.és mutatós,és még kényelmes is.
2014. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 neked meg egy kis humort.:D Köszi második válaszoló.:)
2014. febr. 28. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a 155 cm még nem tragédia. Egyrészt szerintem majdnem biztosan fogsz még nőni valamennyit. De ha nem, akkor is ismerek nálad alacsonyabb, 150 cm körüli lányokat. Mármint huszonévesek között is. ;)
2014. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Amit kerülök: bokáig érő nadrágok (nem tudom, mi a hivatalos neve), térdig vagy az alá érő szoknyák, telitalpú cipők (pedig az is biza összenyom, különösen, ha olyan körömcipőről vagy szandálról beszélünk, aminek bokapántja van...), magasszárú csizma, és elméletileg a nyakig begombolt vagy nyakig érő blúzokat, pólókat is kellene, de magasderekű nadrággal és magassarkú cipővel lehet az összenyomást ellensúlyozni. Ami jól áll: miniszoknyák, miniruhák (combközépig érőtől a térd felett egy picivel végződőig), magasderekú szoknyák, nadrágok (ha hosszú, akkor nyilván csőszárú), és egyértelműen a magassarkú cipők, ez (korodra való tekintettel) lehet 2-3 centis is, de határ a csillagos ég. :P A szín és minta inkább az alkatodtól függ, a fekete, a sötét színek nyújtanak, azt hiszem a fehér nem. A minta ne legyen túl nagy, legyenek aprók. Gondolom vékony vagy, kerüld a túl bő ruhákat, mert elveszhetsz bennük. Ahogy a túl nagy táskákkal hasonló a helyzet.

Egyébként érdemes Ariana Grande öltözködését megnézned.

2014. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2014. márc. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!