Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép az ha valaki...

Szerintetek szép az ha valaki világos réz színű hajhoz hord leopárd mintás cuccot?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy mondjuk teljesen fekete öltözethez leopárdos fülbevaló vagy lánc esetleg karkötő. Vagy feketéhez leopárd mintás harisnya kiegészítő nélkül. Szóval mindig beépíteni valami leopárdos mintát is a ruhához de nem full állatnak öltözni értitek :D

Bár még kacérkodom az ötlettel, hogy nyárra egy lazább leopárd mintás kisruha egyszerű sportos fekete slip on-nal vagy sportos leopárd mintás slip on fekete kisruhával.


Egyébként magas, csinos lány vagyok, fazonban kb bármi jól áll, szeretem a tapadós cuccokat, cicanadrágot stb és a hajam hosszú, lapockám aljáig ér most de még növesztem. Természetes vörösnek hiszi mindenki, pedig a közelében nem vagyok :D


Nem lennék nagyon rib.ncos ezektől?

Nagyon tetszik a leopárd minta de annyi cigány hordja és úgy általában annyian hordják ízléstelenül, hogy félek is tőle...


2014. febr. 28. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése... a mintás harisnya szerintem már ízléstelen, inkább kisebb kiegészítőket tartok szépnek. De tudod, mindenkinek más tetszik.
2014. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, hordd, de nekem pl a leopárdminta egyáltalán nem tetszik, még fülbevalókon és karkötőkön sem.
2014. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rém Rendes Családot szoktad nézni? Stílusod egy az egyben Peggy Bundyé, aki nem épp a kifinomult úrihölgyekről lett megmintázva. Amolyan lakótelep szépe lehetsz...
2014. márc. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó :D

P. Bundy-nak sosem volt világos réz haja, na meg ugye a frizura stílusa sem mindegy....és ő nem beépítette a leopárdot az öltözetébe hanem állatnak öltözött :D Sőt még a színeket is előszeretettel halmozta egymásra én meg ugye nagyrészt feketében járok, amit többször is említettem a kérdésemben :)

Szóval...vagy a szövegértelmezéseddel vagy a képzelőerőddel van nagy baj :D

Vagy csak belenéztél a tükörbe csúnyának láttad magad és úgy gondoltad, hogy ha valakit leoltasz akkor azzal jobb lesz az egódnak :P

2014. márc. 1. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazad van, biztosan tök egyedi leszel a rézszímnű hajaddal, feketében, állatmintás kiegészítőkkel

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!