Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Korai lenne mar vasarnap...

Korai lenne mar vasarnap ballonkabatot felvenni? Hulyenek neznenek? 21L

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 22:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amit irtam,azt nem kifejezetten a ballonkabatra ertettem,hanem kifejezetten arra amit pont itt lehet olvasni,gondolom ti is eszrevettetek,hogy ha egy fiu noi vagy noies ruhat vesz fel es azt hasznosan megmagyarazza,pl.nadrag ala harisnyat vesz teszem azt kerekparozashoz azt itt a java resze ertelmi fogyatekos leb..zizza!

De viszont pont itt olvastam,hogy egy csaj azt kerdezte,hogy fiu pulovert felvehet-e mert nagyon tetszik neki,akkor o mar nem homar,hanem meg tettek ala a lovat, hogy tudni kell viselni meg a sok suket dumat!

Na ezeket en erdekes hozzaszolasoknak tekintem,mondhatnam kisse igazsagtalan egyoldalu,szamomra es ezek utan mondjatok ram hogy en vagyok fura alak!

Ha kicsit oda figyelnetek, hogy melyik nem az aki hatterbe van szoritva az oltozkodesbe akkor ti is hamar rajonnetek,hogy az a ferfi.

En ez ellen probalom felvenni a harcot,es ezek szerint en gondolkozom furan mert ezt megmerem irni!

2014. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!