Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet interneten szép...

Hol lehet interneten szép kendoket rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

https://www.youtube.com/watch?v=PLLQt9RpFuk

Ilyenekre gondoltam mert em tallálok ilyen szép színu és anyagu kendoket sehol.De lehet másmilyen is,csak hogy kérlek linkeljetek ilyen oldalakat kérlek.


2014. febr. 19. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


ez nem hijaab.

a hijaab ugyanis nem 'fejkendő', hanem az összes külső öltözet neve ami eltakarja a muszlim nők testét és elrejti a szépségüket.



tehát nem a hajat kell eltakarni, hanem a szépséget.

a kendő pedig nem elég és a Qur'aan-ban sem ez van csak megparancsolva.

a fejünket is el kell takarni a hajunkkal együtt, de nem csupán ennyit kell takarni, hanem az egész testünket, a szépségünket.


ez amit a kisminkelt lány visel - ez nem vallási öltözék.

sem feszülős ruhát, sem sminket nem lehet viselni. parfümöt sem viselhetsz (nyilvánosan), vagy olyasmit aminek jó illata van és a nem-rokon férfiak figyelmét emiatt felkeltheti, pl. arckrém illata, kézkrém illata vagy a túl erős öblítő.


ami pedig a khimaar-t illeti (ezzel takarják el a nők a fejüket, hajukat, ruhakivágást, fülüket, állukat, nyakukat), nem lehet rikító színűeket viselni amivel magadra hívod a figyelmet, de olyat sem viselhetsz amivel a férfiakból stimulációt váltasz ki.


nem kötelező a fekete szín, de ezzel érheted el a legjobban hogy semmi se látszódjon ki a szépségedből és hogy a férfiak ne vággyal nézzenek rád.


egy vallásos nő nem nézhet ki úgy mint ez a lány a videóban.

nyilvánosan (a nem-rokonok előtt) legalábbis nem.

feszülős ruhában az apánk vagy az anyánk előtt sem jelenhetünk meg, mert nem illik.

muszlimah vagy? mióta?

2014. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ÉN egy szóval sem mondtam hogy a hijab az egy darab kendot jelent.Csak érdeklodnék hogy hol lehetne ilyeneket rendelni,mert nagyon szépek.És azzal is tisztában vagyok ami te írtál,nekem csak a kendoje tetszik.:)

És én minden szabályt betartok azok kozul amit írtál,csupán a kendoim színesek hogy kifejezzem vele az eyéniségeme mivel a fiatalsághoz tartozom.:)

2014. febr. 20. 07:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!