Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan online áruház, ahol...

Van olyan online áruház, ahol divatos és márkás ruhákat vehetnék a neten?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

teszvesz.hu


persze ez nem áruház, hanem online aukció, de itt aztán mindent megtalálsz :)

2009. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ezek nem használt holmik???
2009. dec. 8. 22:55
 3/14 anonim ***** válasza:
2009. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak használt holmik is,és újak is.Én nem egy rucit vettem ott a kislányomnak is és magamnak.Ezek pl mind használtak voltak.De egyikről sem mondanák meg,hogy előttünk már hordta valaki! Nem turis cuccokról van szó!

Nem azt mondom,hogy turis,agyon hordott cuccok nincsenek fent,de 99%-ban vannak képek a termékről,így el tudod dönteni,hogy megéri-e neked!És általában ha akármilyen hibája van is egy ruhának akkor azt az eladó felszokta tüntetni! Én múltkor vettem magamnak egy nagyon jó RMark's

farmert 115FT-ért!

2009. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Van új és használt egyaránt, de sok márkás cucc van. Én ott vettem az elmúlt 1 hónapban több Zara cuccot, 2-3 ezer Ft/ db áron, ami töredéke az eredeti árnak.


Persze kérdés, hogy mennyit szánsz rá, ha sok pénzed van akkor az otto.hu-n nézelődj, ott vannak MEXX, Tom Tailor, S' Oliver, Esprit stb cuccok persze jó drágán :))

2009. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! De miért éri meg valakinek, hogy 100-200 ft- ért eladjon egy farmert? Ebben mi a jó az eladónak? A postaköltség több.
2009. dec. 9. 12:04
 7/14 anonim válasza:
Próbáld ki a Sportruha Outlet Webáruházat - Eredeti, márkás és divatos darabokat vásárolhatsz meg a legjobb árakon. [link] - Playboy, Everlast, Replay, O'neill, Diesel, Nike, Umbro, Lonsdale, Adidas... Stb.
2009. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A postaköltség a vevőt terheli!
2009. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A postaköltséget a vevő fizeti! Tehát a 200 Ft- os farmer+ 680 Ft postaköltséggel a vevőt terheli. De így is sokmindent megéri megvenni, sőt, ha pl. Pesti vagy, rengeteg eladó pesti és személyesen átadják egy előre megbeszélt helyen és időpontban és akkor nincs postaköltség.
2009. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A teszveszt igy már értem, de még mindig nem találok olyan online áruházat, ahol amnesia felső, mayo chix , keyo, envy, szóval nem sportos, hanem elegáns ruhákat vehetnék. Ebben tudtok segíteni???
2009. dec. 12. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!