Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valami kupon vagy valamikor...

Valami kupon vagy valamikor lesz leértékelés trumphba vagy esetleg intimissibe?

Figyelt kérdés
nagyon nagy mellekkel lettem megáldva(80E-F) és ugye ilyenkor nem mindegy milyen melltartó van az emberen...ezért jó lenne 1-2-őt onnan is beszerezni,csak most nem nagyon van pénz 15 ezer egy nelltartóra...valami kupon vagy valami?
2014. febr. 13. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ekkora mellekkel az Intimissimit elfelejtheted... Azt írták itt GYK-n hogy az óbudai Stop-Shopban lévő fehérneműsnél és a budaörsi outletben ki lehet fogni olcsóbb darabokat, esetleg érdemes lenne felhívni őket. Illetve tudom még ajánlani a Marks&Spancert, az olcsóbb és vannak nagy méretek is, minősége is rendben van.
2014. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ekkora méretet láttam a Tescóban az F&F márkából, nekem is főleg onnan vannak a melltartóim, én 80D-s méretet hordok,de nekem tökéletesen tartanak, a mosást is jól bírják és most sokfélét láttam,mert Valentin-nap miatt főleg ezeket akciózták.
2014. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!