Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik összeállítás jobb?

Melyik összeállítás jobb?

Figyelt kérdés

1. Piros lógós hosszú ujjú 98-ás felirattal + farmer ( szürke vagy kék ?) + keresztes nyaklánc + bakancs.

2. Ugyonaz a felső + fekete tüdőszoknya + borszinű harisnya + szürke zokni + bakancs + nyaklánc.



2014. jan. 26. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ceruza szoknyának hívják, szerintem azzal, szóval 2.
2014. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mert ez bővül lefelé nem ceruza szoknya hanem ilyen harang vagy nem tudom milyen alakú!
2014. jan. 26. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Alkatfüggő!

Illetve attól is, hogy mit akarsz hangsúlyozni vagy eltakarni.

Meg persze ízlés kérdése.


Egyébként nem tudom, hogy ki volt az, aki kitalálta, és ki, aki terjeszti, de NEM létezik olyan, hogy tüdőszoknya!

Ha rákeresel, csak hobbiblogokon és aukciós oldalakon, na meg itt használják ezt a kifejezést, de normális, hiteles oldalon sose!

Magas derekú szoknya - na ilyen létezik.


Harangszoknya is -> [link]


De te inkább a sima körszoknyára gondolsz. Angol nevén circle skirt vagy ha nagyon rövid, akkor: skater skirt.

[link]

2014. jan. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

szerintem egyiksem sem jó.

1. Piros lógós hosszú ujjú 98-ás felirattal : mióta nem divat már a lógós ujjú felső? ráadásul 98-as felirattal...

+ farmer ( szürke vagy kék ?) : inkább kék farmer, a szürke sem divat már régóta. max a tallyban van pár ami stílusos.

+ keresztes nyaklánc :abszolút nem illik a szereléshez.

+ bakancs. ezt adom :D

2.fekete tüdőszoknya: életemben nem hallottam erről a kifejezésről,gondolom a ceruza szoknya bővebb változata...nemtetszik.

borszinű harisnya : mért bot?akkor már inkább bőrszínű legyen.

nem akarok kötözködni,csak vélemény:) a helyedbe mindenképpen a 2.at választanám

2014. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 M.B.K. ***** válasza:
az első,és kék farmer ^^ :)
2014. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!